Il-Mak || Website

İL-MAK HAKKINDA

Şirketimiz 01.10.1986 yılında halk sağlığı haşere kontrol ilaçlar ve ilaçlama makinelerinin üretim ve ticareti amacıyla kurulmuştur. Uzun bir süre sınırlı sayıda sahip olduğu ruhsatla halk sağlığı ilaçlarını fason olarak dışarıda ürettirerek, ilaç ticareti işiyle uğraşmıştır.

2005 Yıl sonundan itibaren yeniden yapılanma yoluna giden firmamız Ar-Ge çalışmalarına ağırlık vererek ruhsatlı ürün sayısını hızla arttırmıştır. Bu gün kendi tesislerimizde üretmekte olduğumuz 40 kadar ruhsatlı ürünün sahibi olan firmamız yeni ürün ruhsatlandırması çalışmalarını hızla sürdürmektedir.

Üretim ve hizmet kalitesini sürekli arttırmayı hedefleyen firmamız; bu doğrultuda Kalite Yönetim Sistemi (TS EN ISO 9001) ve Çevre Yönetim Sistemi (TS EN ISO 14001) belgelerini alarak, tüm çalışanlarıyla birlikte şirket içinde sistem gerekliliklerini uygulamaktadır.

Ayrıca Biyosidal Ürün Uygulama, Kent Temizliği (Çöp Toplama) ve Temizlik Hizmetleri ile ilgili olarak TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesini TS 8358 ve TS 13111 kapsamlarıyla almış ve 2007 yılından itibaren bu sektöre adım atmıştır. Güçlü personel kadromuz ve tecrübemizle bu sektörde emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Sağlığınız Bizim İçin Önemlidir.